Americká hypotéka bez registru

Americká hypotéka bez registru 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Žádali jste o hypotéku v bance, ale ta vám odmítla hypoteční úvěr poskytnout? Pravděpodobně vám banka odmítla poskytnout hypotéku z důvodu toho, že vás shledala jako nedostatečně bonitního klienta. Mohlo se tak stát však také proto, že máte záznam v registru dlužníků.

Pokud se vám tedy stalo, že vám hypotéka v bance byla zamítnuta, nemusíte propadat pocitu zoufalství z toho, že šanci k pořízení bydlení již nemáte. V současnosti totiž můžete žádat také o americkou hypotéku bez registru.

Americká hypotéka bez registru totiž funguje na stejném principu jako klasická bankovní hypotéka, avšak s tím rozdílem, že nabízí oproti klasické bankovní hypotéce řadu výhod. V první řadě si můžete americkou hypotéku bez registru sjednat bez toho, že by byla vaše žádost posuzována na základě nahlížení do registru dlužníků. Rovněž si nemusíte dělat starosti s žádným papírováním, abyste mohli žádat o americkou hypotéku bez registru, totiž pouze stačí vyplnit online žádost. Nemusíte tedy nikam chodit a žádost podáte jednoduše v pohodlí svého domova. Vyřízení americké hypotéky bez registru je velice rychlé a nemusíte tak trávit čas v bance.

Amerikou hypotéku bez registru získáte i přes nízké příjmy, budete také platit relativně nízké splátky, doba splatnosti je možná až 30 let. Nemusíte se však obávat toho, že by americká hypotéka extrémně bez registru významně zatížila váš rodinný rozpočet.

Po vyplnění online žádosti vás kontaktuje obchodní zástupce společnosti, který s vámi prokonzultuje veškeré detaily americké hypotéky bez registru, a v případě vašeho přetrvávajícího zájmu za vámi dorazí kamkoliv v celé České republice. Odpadne vám tak nutnost kamkoliv cestovat.

Americká hypotéka bez registru je tzv. neúčelovým úvěrem, to jednoduše znamená, že poskytnuté peníze můžete použít na cokoliv a účel úvěru nemusíte nikomu sdělovat. Využijte tedy americkou hypotéku bez registru podle svých potřeb, ať už na rekonstrukci, nákup dovolené či auta.

U americké hypotéky bez registru navíc není vyžadováno ani sjednání životního pojištění, pokud ji však použijete k jiným účelům, než je koupě bydlení, nemůžete na ni čerpat státní podporu ani odečítat úroky z daní.


Uveřejněno

v

od

Značky: