Bankovní hypotéka bez registru

Bankovní hypotéka bez registru 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Rozhodli jste se, že učiníte jeden z nejdůležitějších životních kroků a zažádáte o hypotéku v bance? Co ale dělat v situaci, kdy zjistíte, že máte záznam v registru dlužníků?

Banka by vám měla sdělit, ve kterém registru máte záznam, jakmile to zjistíte, žádejte o hypotéku v bance, která do daného registru nenahlíží. Platí to však pouze v případě, že máte záznam v nebankovním registru klientských informací či registru SOLUS.

Pokud však máte záznam i v bankovním registru, nemusíte zoufat, že byste hypotéku nezískali. Ačkoliv se na našem trhu nevyskytuje produkt bankovní hypotéka bez registru, bankovní instituce na jednotlivé záznamy v registru pohlíží individuálně.

Ačkoliv na našem trhu nenaleznete bankovní hypotéku bez registru, můžete využít nebankovních společností, které jsou v poskytování hypotečních úvěrů shovívavější a hypotéky poskytují i lidem, kteří v minulosti byť jen trochu klopýtli, aby i oni měli možnost pořídit si nové bydlení.

Pokud dáváte přednost bankovním hypotékám, můžete zažádat o hypotéku bez doložení příjmu, kterou na našem trhu nabízí například Hypoteční banka. Nemusíte bance sdělovat, jestli a kolik peněz vyděláváte a i přesto můžete hypoteční úvěr získat.

Hypotéka bez doložení příjmu je poskytována fyzickým osobám, které nemusí dokládat své příjmy. Hypotéka je poskytována od 200 tisíc do 5 milionů Kč, a to do 50 % zástavní hodnoty nemovitosti, přičemž minimální zástavní hodnota nemovitosti jako zajištění úvěru musí činit alespoň 1 milion Kč.

Předmětem zajištění hypotečního úvěru je nemovitost k bydlení, ať už se jedná o rodinný dům či byt. Hypoteční úvěr je možné zajistit rovněž i stavebním pozemkem.

Produkty Hypoteční banky

  • Hypotéka na byt
  • Hypotéka na dům
  • Hypotéka na pozemek
  • Hypotéka na stavbu
  • Refinancování

Uveřejněno

v

od

Značky: