Fio banka hypotéka kalkulačka

Fio banka hypotéka kalkulačka 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Chcete si pořídit vlastní bydlení nebo investovat do budoucnosti svých dětí tím, že jim pořídíte nemovitost?

Fio banka poskytuje hypotéky občanům ČR, cizincům – občanům EHP, kteří mají alespoň přechodný pobyt v ČR, ale rovněž i ostatním cizincům v případě, že mají trvalý pobyt v ČR a žijí tu již minimálně 1 rok.

Proč využít hypotéku?

  • Neplatíte poplatky za: poskytnutí úvěru, vedení běžného i úvěrového účtu, rezervaci prostředků, čerpání úvěru
  • Mimořádná splátka 20 % ročně, a to zdarma
  • Můžete si vybrat mezi fixní a variabilní úrokovou sazbou

Čerpat hypoteční úvěr lze již na základě návrhu na vklad zástavního práva, přičemž standardní doba čerpání je max. 6 měsíců. U hypotečních úvěrů za účelem výstavby, dostavby, stavební úpravy, činí tato doba maximálně 2 roky. Čerpání může probíhat jednorázově nebo postupně.

Hypoteční úvěr Normální hypotéka budete splácet měsíčními anuitními splátkami inkasem z běžného účtu vedeného Fio bankou zdarma. Splátky jsou stanoveny fixně v konstantní výši po dobu platnosti pevné úrokové sazby. Využijte Fio banka hypotéka kalkulačky a zjistěte aktuální úrokové sazby, jež jsou nabízeny.

V anuitních splátkách jsou obsaženy úroky z úvěru a splátka jistiny úvěru. První anuitní splátku musíte uhradit k 15. dni měsíce následujícího po měsíci sjednaného konce čerpání úvěru.

U Fio banky můžete složit mimořádnou splátku až čtyřikrát do roka v celkové výši až 20 % sjednané výše úvěru ročně, a to zcela zdarma mimo datum změny pevné úrokové sazby.

Můžete si rovněž k hypotéce zřídit službu Hypospořící konto, jenž umožňuje lepší zhodnocení vašich volných finančních prostředků při splácení hypotéky. Jestliže máte k dispozici volné finanční prostředky, které chcete mít kdykoliv k dispozici, nabízíme Vám Hypospořící konto. V případě, že budete mít zůstatek na tomto kontu vyšší než 50 tisíc Kč, pak na hypotečním úvěru jistina ve výši zůstatku na Hypospořícím kontu bude s nulovým úročením. Zřízení služby vstupuje do výpočtu úrokové sazby hypotečního úvěru. Podívejte se na aktuální úrokové sazby hypoték, a to s Fio bankou hypotéka kalkulačkou.


Uveřejněno

v

od

Značky: