Honzova hypotéka

Honzova hypotéka 5.00/5 (100.00%) 1 vote

O co se v tomto případě jedná? Honzova hypotéka je finanční služba, která jako vůbec první v České republice začala nabízet opravdu objektivní srovnání hypoték a následnou možnost výběru té nejvýhodnější varianty. Jak to funguje? Zájemce o hypotéku zadá svou poptávku přes internet a v jeden okamžik tak osloví všechny poskytovatele hypotečních úvěrů na trhu. Honzova hypotéka tak přispívá ke zkvalitnění a především zprůhlednění hypotečních služeb.

Portál Honzovahypoteka.cz není provozován žádnou bankou, tudíž zde nedochází k upřednostňování určitých produktů. Je zde nabízeno 17 bank a stavebních spořitelen, většina velkých makléřských společností, které na tuzemském trhu působí a rovněž stovky nezávislých poradců.

Jak to funguje? Zadáte poptávku anonymně všem bankám a nezávislým poradcům ve vašem kraji či konkrétnímu poradci, kterého si sami vyberete (dle hodnocení, regionu). Následně porovnáte nabídky, které naleznete přehledně seřazeny na vašem klientském účtu.

Tyto nabídky si můžete prostudovat a srovnat dle objektivních kritérií. Pokud byste potřebovali radu, prostudujte si sekci poradna, kde jsou rady odborníků.

V případě, že se vám nabídka líbí, sami prodejce kontaktujete, nikdy tomu není opačně. Vybranou hypotéku poradce či banka vyřídí za vás, po vyřízení ohodnotíte poradce a ulehčíte tak výběr dalším uživatelům.

Jaké jsou výhody Honzovy hypotéky?

  • nový moderní a přehledný design
  • velice jednoduchá poptávka hypotéky s intuitivním způsobem zadání
  • zadávané údaje jsou anonymní (ochrana osobních údajů před zneužitím)
  • osobní profil klienta, kam jsou zasílány požadované nabídky
  • kompletní podmínky v každé nabídce
  • kompletní informace o poradci od všech klientů
  • srovnání bank, které poskytují hypotéky a úvěry na bydlení

Můžete však vyzkoušet hypoteční kalkulačku, kde naleznete velmi přehledně ty nejnižší sazby hypoték.


Uveřejněno

v

od

Značky: