Hypoteční kalkulačka

Hypoteční kalkulačka 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Hypotéka je dlouhodobý úvěr a primárním účelem tohoto úvěru je financování nákupu nemovitosti, rekonstrukce či stavby domu. Na trhu existuje několik typů hypotečních úvěrů, některé z nich můžete využít i neúčelově. Zpravidla se hypotéky poskytují na 60 – 80 % tržní hodnoty zastavené nemovitosti, nejlevnějšími hypotečními úvěry jsou ty dlouhodobé – je totiž možné u nich dosáhnout nízkého úročení.

Jaké jsou podmínky pro sjednání hypotečního úvěru? Musíte být plnoletí a mít české občanství, případně vlastnit průkaz o povolení k pobytu člena státu Evropského společenství. O hypoteční úvěr mohou zažádat jak fyzické či právnické osoby, tak i obce a družstva; banky u nich posuzují jejich příjmy a výdaje a vyhodnocují tak jejich schopnost dostát svým závazkům, tzv. bonitu.

Nacházíte se v situaci, kdy zvažujete, že byste si sjednali hypoteční úvěr, ale nejste si jisti, který produkt by pro vás byl tím nejlepším a cenově nejvýhodnějším?

Vaše rozhodnutí vám pomůže usnadnit hypoteční kalkulačka, jejíž obsluha je velice snadná a navíc můžete výpočet hypotečního úvěru provést z pohodlí svého domova za pomocí připojení k internetu.
Máte kromě jiného možnost snadno a rychle zjistit měsíční splátky u vašeho hypotečního úvěru či se podívat na to, jak bude vámi zvolený hypoteční úvěr vypadat po refinancování – to vše prostřednictvím nástroje hypoteční kalkulátor.

Hypoteční kalkulačka samozřejmě funguje zcela zdarma, jejím použitím se rozhodně k ničemu nezavazujete. Prostřednictvím naší služby online hypoteční kalkulačky si máte možnost udělat přesné představy o tom, jaké jsou nabízené nejrůznější hypoteční úvěry, nabídka hypotečních úvěrů je totiž opravdu široká. Máte tedy jedinečnou možnost vybrat si z široké nabídky produktů ten nejlepší a nejvýhodnější přímo pro vás.

Díky hypoteční kalkulačce máte jedinečnou možnost vyzkoušet si výpočet hypotečního úvěru online, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova, někam chodit a případně tam i čekat. Je to velice jednoduché – stačí, když do online kalkulačky zadáte výši úvěru, který požadujete, dobu, po kterou byste chtěli úvěr splácet, dále fixační období a hodnotu nemovitosti, na kterou byste chtěli úvěr čerpat. Hypoteční online kalkulačka vám dokáže spočítat celkovou výši splátek hypotečního úvěru.

Zkuste si vypočítat celkovou výši splátek prostřednictvím hypoteční online kalkulačky ještě dnes a přibližte svůj sen v podobě nákupu nemovitosti k cílové rovině co nejdříve.


Uveřejněno

v

od

Značky: