Hypotéka bez banky

Hypotéka bez banky 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Chtěli byste si pořídit vlastní bydlení, ale obáváte se toho, že vám ji banka neposkytne? Ať už k tomu bude mít jakýkoliv důvod, nemusíte se bát toho, že byste si vlastní bydlení nemohli pořídit. V dnešní době máte i z hlediska hypoték možnost výběru, pokud jste tedy se svou žádostí například u Hypoteční banky neuspěli, zažádejte o hypotéku bez banky.

Dnes si můžete rychle a snadno vyřídit hypotéku bez banky i bez dokládání svých příjmů. Je však důležité být bonitní, abyste se v případě, že o hypotéku bez banky zažádáte a bude vám schválena, jste neměli problémy se splácením a nedostali jste se tak zbytečně do finančních problémů.

Hypotéka bez banky je vhodná například pro podnikatele, kteří měsíčně vydělávají dostatečný finanční obnos, ale vlivem daňové optimalizace jsou nuceni snižovat svůj daňový základ, a tím je menší jejich prokazatelný příjem. Ve skutečnosti jsou jejich příjmy vyšší, protože ušetří na daních a odvodech. Banku však tato skutečnost nezajímá a hypoteční úvěr neposkytne.

Hypotéku bez banky můžete využít i v případě, že si chcete koupit nemovitost za účelem toho, abyste ji pronajali. Můžete totiž částečně doložit příjem z budoucího pronájmu i ve chvíli, kdy danou nemovitost ještě nevlastníte. Můžete tímto způsobem snadno prokázat dostatečnou bonitu pro splácení hypotéky.

Můžete si hypotéku bez banky vyřídit až do 100 % hodnoty nemovitosti, tudíž nemusíte mít žádné vlastní úspory. Bydlete ve vlastním i bez vlastních úspor.

Pokud chcete žít ve vlastním bydlení a nemáte vlastní úspory, můžete si o hypotéku požádat v bance. Může se stát, že banka vám hypotéku neposkytne. Nemusíte si však myslet, že na žádnou hypotéku již nedosáhnete a budete muset donekonečna utrácet za drahý pronájem. Můžete zvolit možnost hypotéky bez banky a bydlet konečně ve vlastním.


Uveřejněno

v

od

Značky: