Hypotéka bez příjmů

Hypotéka bez příjmů 5.00/5 (100.00%) 1 vote

V dnešní době jsou úrokové sazby hypoték na svém minimu a neočekává se, že by tento trend měl pokračovat. Naopak se očekává, že se úrokové sazby budou zvyšovat, proto je právě teď ten pravý čas sjednat si hypotéku.

Pakliže nechcete bance dokládat své příjmy, máte možnost využít relativně nového produktu, kterým je hypotéka bez příjmů. Odpadnou vám tak starosti s tím, že byste museli u zaměstnavatele žádat o potvrzení vašich příjmů a museli tyto citlivé informace bance poskytovat.

Vyřiďte si žádost o hypotéku bez příjmů snadno a rychle a zbavte se povinnosti dokládat své příjmy. Stejně jako v případě jakékoliv hypotéky i u této hypotéky musíte být bonitní, abyste v budoucnu neměli problémy se splácením úvěru, a nedostali se tak zbytečně do finančních problémů, kvůli kterým byste mohli o nemovitost přijít.

Hypotéka bez příjmů je vhodná například pro podnikatele, kteří měsíčně vydělávají dostatek peněz, ale v důsledku daňové optimalizace musí snižovat svůj daňový základ, kvůli čemuž je menší jejich prokazatelný příjem. V reálu jsou jejich příjmy vyšší, jelikož ušetří na daních a odvodech. Pro banku je však tato skutečnost nepodstatná.

O hypotéku bez příjmů můžete žádat i v případě, že si chcete pořídit nemovitost za účelem pronájmu. Lze totiž částečně doložit příjem z budoucího pronájmu i v momentě, kdy danou nemovitost ještě nevlastníte. Máte však možnost takto snadno prokázat dostatečnou bonitu pro splácení hypotéky.

Můžete si o hypotéku bez příjmů zažádat do 85 % hodnoty nemovitosti, ale nebankovní společnosti rovněž nabízejí možnost sjednat si hypotéku až do 100 % hodnoty nemovitosti.

Chcete žít ve vlastním bydlení a nemáte vlastní úspory? V dnešní době to již není překážkou k tomu, abyste získali hypoteční úvěr a mohli si splnit sen o vlastním bydlení.

Prohlédněte si jednotlivé nabídky bankovních i nebankovních institucí. Využijte hypotéky srovnání a zjistěte, která hypotéka je tou nejvýhodnější. Splácíte již hypotéku, ale zdá se vám nevýhodná? Nyní můžete získat výhodnější podmínky splácení, a to díky refinancování hypotéky.


Uveřejněno

v

od

Značky: