Hypotéka Česká spořitelna

Hypotéka Česká spořitelna 5.00/5 (100.00%) 2 votes

Česká spořitelna funguje na našem trhu již od první poloviny 19. století, a je největší bankou v České republice, která svým klientům poskytuje klasický typ hypoték, ale i hypotéky bez dokazování příjmů a účelu, hypotéky určené k refinancování, popřípadě hypotéku na financování bydlení za účelem pronájmu nemovitosti.

Česká spořitelna nabízí svým klientům hypotéky až do výše 100 % tržní hodnoty nemovitosti. Fixační období může být v případě hypotéky od České spořitelny až 15 let, maximální doba splatnosti pak 30 let.

Hypotéku Česká spořitelna získá žadatel bez poplatku za vyřízení, u bytů navíc můžete využít možnosti online ocenění nemovitosti zdarma. V případě výstavby nemovitosti může klient čerpat finanční prostředky bez předkládání faktur.

Hypotéku Česká spořitelna získáte až do 100 % tržní hodnoty nemovitosti, což je vynikající zejména pro ty klienty, kteří nemají našetřené žádné peníze a nemohou si tak zažádat o jiný typ hypotéky. Mají tak možnost získat finanční prostředky v plné výši a šanci na vlastní bydlení.

Další výhodou jsou relativně nízké úroky, při zřízení hypotéky na dobu delší než 20 let a při volbě tří až pětileté fixace navíc klientům nabízí 0,3 % a rovněž finanční prémii pro každé další období fixace. Můžete se tak spolehnout na pevnou úrokovou sazbu, popřípadě zvolit nízkou proměnnou úrokovou sazbu.

Pozitivní v případě hypotéky Česká spořitelna je možnost splácet podle svých aktuálních potřeb, můžete si tak snížit výši splátek, splátky odložit, a dokonce i přerušit splácení. Máte rovněž možnost využít mimořádných splátek a dalších služeb.

Cílem České spořitelny je pomoci nastavit hypotéku přesně podle vašich potřeb. Pracovníci České spořitelny klienta na možné komplikace s hypotékou upozorní, provedou jej celým procesem a se vším mu poradí.

Pokud zvolíte hypotéku Česká spořitelna, můžete tak financovat také družstevní byty a dřevostavby, a to i bez zástavy další nemovitosti. Hypoteční úvěr pokryje i náklady související s investicemi, jako jsou např. bankovní služby, ocenění nemovitostí, realitní a právní služby apod.

Česká spořitelna vám rovněž nabízí možnost refinancování hypotéky, což znamená, že nahradí stávající hypoteční úvěr od jiné banky výhodnějším hypotečním úvěrem. V tomto případě nemusíte dokládat své příjmy ani nový odhad nemovitosti. U České spořitelny hypotéky máte rovněž garanci příznivé úrokové sazby až jeden rok dopředu.

Jak na výpočet hypotéky? Je to jednoduché, stačí jen zadat několik parametrů a nalezneme vám tu nejlevnější hypotéku pro vás.


Uveřejněno

v

od

Značky: