Hypotéka České spořitelny

Česká spořitelna působí na trhu hypoték již řadu let. V současné době je v nabídce České spořitelny hypotéka bez poplatku za vyřízení a s nízkou úrokovou sazbou. Výhodu představuje rovněž bezplatné ocenění bytů online či možnost rychlého čerpání peněz při výstavbě a bez předkládání faktur.

  • hypotéka České spořitelny až do 100 % hodnoty nemovitosti
  • úrokové zvýhodnění 0,3 % a navíc finanční prémii

Hypotéku České spořitelny je možné čerpat až do 100 % hodnoty nemovitosti, což znamená, že nemusíte platit nic ze svého. Znalec provede ocenění nemovitosti a banka vám poskytne peníze v plné výši. Jestliže zvolíte hypotéku na déle než dvacet let a zvolíte tří až pětiletou fixaci úrokové sazby získáte úrokové zvýhodnění 0,3 % a navíc finanční prémii pro každé další období fixace. U České spořitelny si můžete sjednat hypotéku s pevnou úrokovou sazbou i nízkou proměnnou úrokovou sazbu.

Výhody hypotéky České spořitelny

U hypotéky České spořitelny oceníte možnost splácení dle svých potřeb. Banka umožňuje měnit výši splátek, odložit splátky nebo zcela přerušit splácení úvěru. Hypotéka České spořitelny umožňuje výhodné mimořádné splácení a splatnost hypotéky může být až na 30 let.

Hypotéčním úvěrem České spořitelny můžete financovat také družstevní byt a dřevostavbu bez nutnosti zástavy jinou nemovitostí. Zajímavým řešením je rovněž refinancování hypotéky Českou spořitelnou, při kterém nemusíte dokládat příjmy ani nový odhad nemovitosti.


Uveřejněno

v

od

Značky: