Hypotéka Českomoravské stavební spořitelny

Hypotéka Českomoravské stavební spořitelny 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Hypotéka je vážný krok, který byste měli dobře promyslet. Hypotéka totiž není krátkodobá půjčka, jde o závazek, který budete nuceni splácet mnoho a mnoho let. Proto je nezbytně nutné, abyste opravdu pečlivě zvážili, jestli se chcete tomuto dlouhodobému úvěru uvázat na dlouhé roky a jestli vůbec budete schopni hypotéky splácet. To můžete velmi snadno zjistit a hypoteční kalkulačce.

Na tuzemském trhu je mnoho bankovních i nebankovních institucí a spořitelen, které poskytují hypoteční úvěry. Například Českomoravská stavební spořitelna svým klientům nabízí hypoteční úvěr s názvem Hypotéka od Lišky.

Hypotéka od Českomoravské stavební spořitelny vám může pomoci s řešením otázky financování vlastního bydlení. Také důležité bytové potřeby (například rekonstrukci či zařízení do bytu) můžete vyřešit formou úvěrů ze stavebního spoření. Je možné hypotékou Českomoravské stavební spořitelny financovat také nemovitosti, které jsou určeny k rekreaci, a v neposlední řadě i výstavbu bazénů či garáže.

K čemu tedy můžete hypotéku od Českomoravské stavební spořitelny mimo jiné využít? Hypotéku od Českomoravské stavební spořitelny je možné využít na zakoupení nemovitosti, i splacení dříve poskytnutého úvěru na nemovitost, ale rekonstrukci či údržbu bydlení.

  • Můžete ji čerpat do 70 % hodnoty nemovitosti
  • Využijte doplňkových služeb podle vašich aktuálních potřeb a aktuální nabídky produktů

Jaká jsou pozitiva hypotéky Českomoravské stavební spořitelny?

  • Peníze můžete čerpat před zástavou nemovitosti předhypotečním úvěrem
  • Můžete financovat úvěry vyšší než 80 % hodnoty nemovitosti
  • Je možné vyřídit hypotéku bez dokládání příjmů až do výše 50 % hodnoty nemovitosti

Můžete čerpat hypotéku Českomoravské stavební spořitelny ve výši 70 %, 85 %, ale dokonce i 100 % tržní hodnoty nemovitosti. Dobu fixace úrokových sazeb můžete volit od jednoho roku do 30 let a ještě před koncem doby fixace s vámi bude sjednána nová úroková sazba na další období. Rovněž můžete na konci doby fixace provést mimořádnou splátku, případně pokud je to ve vašich možnostech, můžete bez sankcí splatit celý úvěr či jeho velkou část.


Uveřejněno

v

od

Značky: