Hypotéka na cokoliv

Hypotéka na cokoliv 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Hypotéku na cokoliv nabízí stavební spořitelna Wüstenrot. Jedná se o hypotéku, při níž není nutné, aby žadatel uváděl účel použití úvěru, jedná se tedy o neúčelovou hypotéku. Peníze z hypotéky na cokoliv jsou klientovi převedeny na předem stanovený účet, a může je tak využít přesně podle svých potřeb.

U hypotéky na cokoliv je minimální výše úvěru stanovena na 150 tisíc Kč, maximálně však do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, jež je bankou stanovena. V případě, že s hypotékou na cokoliv bude poskytován také úvěr na bydlení, nesmí celkové zatížení nemovitosti oběma úvěry překročit hranici 85 LTV.

V případě hypotéky na cokoliv je doba splatnosti stanovena na 5 – 20 let. Pakliže budete mít s hypotékou na cokoliv poskytnuta i hypotéka na bydlení, je možné splácet déle než 20 let. Splácení však nesmí přetáhnout hypotéky na bydlení. Pokud zažádáte o úvěr do 300 tisíc, můžete si navíc sjednat i kratší dobu splatnosti, než je standardní doba 5 let.

V případě hypotéky na cokoliv můžete zvolit pevné úrokové sazby na tři nebo pět let, úroková sazba je v době fixace garantována. Navíc je úroková sazba jednotná pro všechny klienty, kteří byli shledáni jako bonitní. Pokud si sjednáte životní a majetkové pojištění za zvýhodněných podmínek, získáte slevu na úrokové sazbě ve výši 0,2 %.

Jak je to s čerpáním hypotéky na cokoliv? Čerpání musíte zahájit do 9 měsíců a doba čerpání nesmí přesáhnout dva roky.

Hypotéka na cokoliv se hodí pro každého, kdo nechce uvádět účel, pro který o ni žádá. Můžete si prostřednictvím hypotéky na cokoliv pořídit nové auto či zrekonstruovat svou chalupu.

Chcete najít nejvýhodnější hypotéku na našem trhu? Pak tedy vyzkoušejte hypoteční kalkulačku, prostřednictvím které zjistíte tu nejvýhodnější hypotéku, která je na našem trhu aktuálně dostupná.


Uveřejněno

v

od

Značky: