Hypotéka od ČMSS

Hypotéka od ČMSS 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Rozhodujete se, že zažádáte o hypotéku v bance? Hypotéka je vážný krok, který je nutné důkladně schválit, jelikož se nejedná o krátkodobou půjčku, ale o závazek, který budete muset splácet mnoho let. Pečlivě tedy zvažte, zda budete vůbec schopni hypotéku splácet. Pomocí výpočtu hypotéky snadno zjistíte, zdali budete schopni hypotéku bez problémů měsíčně splácet.

Na trhu je mnoho bank, které poskytují hypoteční úvěry. Českomoravská stavební spořitelna svým klientům nabízí hypoteční úvěr s názvem Hypotéka od Lišky.

Díky hypotéce od ČMSS můžete vyřešit otázku financování bydlení, mnoho důležitých bytových potřeb vyřešíte formou úvěrů ze stavebního spoření. Další potřeby pak můžete realizovat za pomoci hypotéky. Můžete financovat rovněž i objekty, které jsou určeny k rekreaci, ale rovněž i výstavbu bazénů či garáže.

Hypotéku od ČMSS lze také využít na zakoupení nemovitosti, rekonstrukci, údržbu bydlení, ale i na splacení dříve poskytnutého úvěru na nemovitost.

Parametry hypotéky od ČMSS

  • Hypotéku od ČMSS lze čerpat v rámci základních produktů do 70 % hodnoty nemovitosti
  • K hypotéce od ČMSS lze využít doplňkových služeb podle vašich aktuálních potřeb (podle aktuální nabídky našich produktů)

Výhody hypotéky od ČMSS

  • Prostředky je možné čerpat před zástavou nemovitosti formou předhypotečního úvěru
  • Možnost financování úvěrů, jejichž výše je více než 80 % hodnoty nemovitosti
  • Můžete si vyřídit hypotéku bez dokládání příjmů, a to až do výše 50 % hodnoty nemovitosti

Hypotéku od ČMSS je možné čerpat ve výši 70 %, 85 % i 100 % tržní hodnoty nemovitosti. Fixační období úrokových sazeb je možné volit od jednoho roku do 30 let. Tato úroková sazba je garantována po celou dobu fixačního období. Před koncem fixačního období s vámi budou sjednány úrokové sazby na další období.

Na konci fixačního období můžete provést mimořádnou splátku a hypoteční úvěr či jeho část splatit bez jakýchkoliv sankcí. Díky hypotéce od ČMSS máte vlastní bydlení již na dosah.


Uveřejněno

v

od

Značky: