Hypotéka od Lišky

Hypotéka od Lišky 5.00/5 (100.00%) 2 votes

Zvažujete, že si pořídíte vlastní bydlení? Investice do vlastního bydlení je vážný krok, který musíte důkladně zvážit. Nejedná se totiž o krátkodobou půjčku, ale o závazek, který budete splácet řadu let, tudíž musíte důkladně zvážit, jestli budete schopni hypotéku splácet. Vyzkoušejte výpočet hypotéky, díky kterému zjistíte, o jakou půjčku si můžete zažádat a jakou výši splátek budete měsíčně hradit.

Českomoravská stavební spořitelna nabízí svým klientům hypoteční úvěr s názvem Hypotéka od Lišky.

Komu a na co se hodí Hypotéka od Lišky? Velké množství zásadních bytových potřeb vyřešíte formou úvěrů ze stavebního spoření. Další potřeby pak pomůže realizovat právě hypotéka, a to například financování objektů, které jsou určeny k rekreaci, ale i bazénů, garáže, sauny apod.

Hypotéku od Lišky můžete rovněž využít na zakoupení nemovitosti, rekonstrukci a údržbu bydlení, ale i na splacení dříve poskytnutého úvěru na nemovitost.

Jaké jsou výhody Hypotéky od Lišky?

  • Prostředky můžete čerpat před zástavou nemovitosti formou předhypotečního úvěru
  • Financování úvěrů, jejichž výše přesáhla 80 % hodnoty nemovitosti
  • Hypotéka bez dokládání příjmů do výše 50 % hodnoty zastavované nemovitosti
  • Hypotéka s bonusem – odpustíme vám 4 % výše úvěru při splnění podmínek pro přiznání nároku na bonus

Jaké jsou parametry Hypotéky od Lišky?

  • Můžete čerpat hypotéku do výše 70 % hodnoty zastavené nemovitosti, a to v rámci základních produktů
  • K hypotečnímu úvěru můžete zvolit doplňkové služby podle vašich potřeb v souladu s aktuální nabídkou

Hypotéku od Lišky můžete čerpat do 70 %, 85 % i 100 % tržní hodnoty nemovitosti. Co se týče úrokových sazeb a doby fixace, můžete si vybrat z možností na 1 rok, 3 roky, ale i 5, 7, 10, 15, 20, 25 i 30 let. Úroková sazba vám bude garantována po celou dobu fixace, před koncem fixačního období budou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období. Současně však máte možnost na konci fixačního období provést mimořádnou splátku a splatit tak hypoteční úvěr (nebo jeho část) bez sankcí a poplatků.


Uveřejněno

v

od

Značky: