Hypotéka refinancování

Hypotéka refinancování 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Máte již sjednanou hypotéku z minulosti, ale jeví se vám jako nepříliš výhodná? Zbavte se tedy vaší nevýhodné hypotéky pomocí hypotéky refinancování! Díky hypotéka refinancování můžete svou stávající hypotéku nahradit novou, a získat tak výhodnější podmínky pro vaši hypotéku. Na českém trhu se vyskytuje mnoho hypotečních úvěrů, díky čemuž můžete získat nižší úrok, a tím pádem i nižší splátky. Také si můžete upravit dobu splatnosti a změnit pravidla mimořádných splátek.

Hypotéka refinancování tedy ve své podstatě znamená splácení předchozího závazku od jiných bank, jehož účelem byla koupě nemovitosti.

Výhody hypotéka refinancování

  • Splátky si můžete rozložit do delšího časového období
  • Získáte hypotéku s nižšími úroky, než jste měli u stávající banky – ulevíte tak rodinnému rozpočtu
  • Za vyřízení hypotéky nic neplatíte
  • Můžete si také sjednat různé typy pojištění, garanci úrokové sazby atd. za těch nejvýhodnějších podmínek
  • Nic neplatíte ani za mimořádné splátky
  • Vyřízení hypotéka refinancování je rychlé

Pokud zvolíte hypotéka refinancování, můžete získat hypotéku za nejvýhodnějších podmínek na našem trhu. Můžete si ji sjednat na kterékoliv pobočce banky, kterou zvolíte, nemusíte se však obávat žádných vysokých poplatků za sjednání hypotéka refinancování, sjednání je totiž zcela zdarma. Obrovskou výhodou je i skutečnost, že splátky si můžete prodloužit na delší časové období.

Co potřebujete k vyřízení hypotéka refinancování?

Abyste mohli získat hypotéka refinancování, musíte v první řadě podat žádost o hypotéku včetně údajů o vašich příjmech a výdajích, musíte získat potvrzení o příjmech od vašeho zaměstnavatele, jestliže jste osobou samostatně výdělečně činnou, je nezbytně nutné doložit daňové přiznání s razítkem finančního úřadu. Mnoho bank působících na našem trhu vyžadují daňové přiznání za uplynulý rok, najdou se však i takové, které vyžadují daňová přiznání za poslední dva roky.

Proč je hypotéka refinancování výhodná?

Díky hypotéka refinancování se snadno zbavíte své stávající nevýhodné hypotéky a můžete přejít k jiné bance, která vám nabídne nové a lepší podmínky pro splácení hypotéky. Nepromarněte svou šanci a svěřte svou hypotéku do rukou banky, která vám nabídne ty nejvýhodnější podmínky! Aktuální výši úrokových sazeb snadno zjistíte pomocí hypoteční kalkulačky.


Uveřejněno

v

od

Značky: