Hypotéky Česká spořitelna

Hypotéky Česká spořitelna 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Česká spořitelna je na českém trhu již 190 let. Vzhledem k počtu klientů se jedná o největší banku v ČR, která nabízí nejen nejrůznější půjčky, ale i hypotéky Česká spořitelna. V nabídce hypoték Česká spořitelna naleznete jak klasické hypoteční úvěry, tak i hypotéku bez doložení příjmů. Také můžete zažádat o hypotéky, které jsou určeny k refinancování nebo hypotéky za účelem pronajímání nemovitosti.

Česká spořitelna nabízí zájemcům o hypotéku, kteří nemají vlastní úspory, hypoteční úvěr až do výše 100 % tržní hodnoty nemovitosti. Pokud zažádáte o hypotéky Česká spořitelna, můžete splácet i 15 let, maximálně však můžete splácet 30 let.

Hypotéky Česká spořitelna navíc máte možnost získat bez poplatku za její vyřízení, navíc můžete využít u bytů online ocenění nemovitosti, které je bezplatné. V případě výstavby nemovitosti může klient čerpat finanční prostředky bez toho, že by musel předkládat faktury.

Hypotéky Česká spořitelna můžete získat až do 100 % tržní hodnoty nemovitosti, což je pozitivní skutečností zejména pro ty klienty, kteří nemají žádné vlastní úspory. Můžete tak získat peníze potřebné k pořízení vlastního bydlení v plné výši a pořídit si vlastní bydlení bez toho, že byste museli mít vlastní úspory.

Výhodou hypoték Česká spořitelna jsou navíc i výhodné úroky, které Česká spořitelna nabízí v případě, že si zřídíte hypotéku na dobu delší než 20 let. Při tří až pětileté fixaci získá klient navíc i finanční prémii pro další fixační období. Můžete se tak spolehnout na fixní úrokovou sazbu, máte však možnost získat i variabilní úrokovou sazbu, vše záleží na vašem rozhodnutí.

Hypotéky Česká spořitelna můžete splácet podle svých aktuálních potřeb. Může si splátky snížit, odložit či dokonce splácení přerušit. Také máte možnost mimořádných splátek a dalších služeb.

Pakliže se rozhodnete pro hypotéky Česká spořitelna, můžete se spolehnout na to, že vám hypoteční poradce nastaví hypoteční úvěr podle vašich potřeb.

S pomocí hypoték Česká spořitelna můžete financovat také družstevní byty a dřevostavby i bez zástavy další nemovitosti. Díky hypotékám Česká spořitelna navíc pokryjete své náklady související s investicemi, jako jsou kupříkladu bankovní, realitní a právní služby, ocenění nemovitosti apod.

Máte rovněž možnost využít refinancování hypotečního úvěru a jednoduše tak nahradíte svůj stávající hypoteční úvěr od jiné banky výhodnějším. V tomto případě nemusí ani žadatel dokládat své příjmy ani nový odhad nemovitosti.

.


Uveřejněno

v

od

Značky: