Nebankovní americká hypotéka bez podvodu

Nebankovní americká hypotéka bez podvodu 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Nebankovní americká hypotéka je typem hypotéky, která je, jak již z názvu vyplývá, poskytována nebankovními společnostmi. Vzhledem k tomu, že se na našem trhu vyskytuje mnoho firem, které poskytují nebankovní americkou hypotéku bez podvodu, je těžší se na hypotečním trhu orientovat.

Nejčastěji žádají o nebankovní americkou hypotéku bez podvodu žadatelé, kteří se svou žádostí u banky neuspěli. Nebankovní americké hypotéky mají zpravidla oproti bankovním hypotékám vyšší úrokovou sazbu a rovněž jsou i rizikovější. Schvalování žádosti je však četnější, než je tomu v případě žádosti o hypotéku v bance. U nebankovní americké hypotéky je velké riziko, že klienti nebudou schopni své závazky splácet, v důsledku čehož může klient o zastavovanou nemovitost přijít. Ručí se vlastní nemovitostí, kupovanou či nemovitostí třetí osoby. Rovněž je možné zajistit nemovitost družstevním bytem.

Banky poskytují hypotéky s úrokem kolem dvou procent, u nebankovních amerických hypoték bez podvodu je to však mnohem více – zpravidla je to kolem šesti procent. Najdou se však i tací poskytovatelé nebankovní americké hypotéky bez podvodu, kteří nabízejí úrokové sazby kolem devíti procent.

Výhody nebankovní americké hypotéky

  • Zpravidla není požadováno doložení příjmů
  • Nenahlíží se do registru dlužníků
  • Možnost ručení majetkem třetí osoby
  • Peníze na cokoliv

Nevýhody nebankovní americké hypotéky

  • Vyšší úrokové sazby než je tomu u bankovních hypoték
  • Vysoké poplatky za vedení účtu
  • Rizikovost
  • Tvrdé vymáhání pohledávek po splatnosti
  • V případě zpoždění splátky navýšení úrokové sazby

Na našem trhu se vyskytuje mnoho společností, které poskytují nebankovní americké hypotéky. Je tak poměrně složité najít skutečně solidního poskytovatele nebankovní americké hypotéky bez podvodu. Proto byste si měli každého poskytovatele nebankovní americké hypotéky důkladně prověřit, a rovněž si přečíst smluvní podmínky bod po bodu. Smlouvu rozhodně za žádných okolností nepodepisujte v kanceláři, ale odneste si ji domů, kde si ji pečlivě projděte, popřípadě ji konzultujte s vaším právním zástupcem. Rozhodně se nenechte společností nutit k tomu, abyste smlouvu podepsali přímo na místě. Pakliže se jedná o solidního poskytovatele nebankovní americké hypotéky bez podvodu, rozhodně vám v tom nebude bránit a nebude trvat na podpisu smlouvy v kanceláři.

Většina poskytovatelů nebankovní americké hypotéky bez registru nabízejí hypotéky od 50 % do 70 % tržní hodnoty nemovitosti. Hypotéky jsou poskytovány ve výši od 200 tisíc do několika milionů Kč, v závislosti na daném poskytovateli. Doba splácení se pohybuje od jednoho roku do dvaceti let, je závislá na konkrétní společnosti.


Uveřejněno

v

od

Značky: