Nebankovní americké hypotéky

Nebankovní americké hypotéky 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Rozhodli jste se, že si pořídíte vlastní bydlení? Žádali jste o hypotéku v bance, ale se svou žádostí jste neuspěli? Pravděpodobně je na vině skutečnost, že vás banka neshledala jako dostatečně bonitního klienta, a proto vám hypoteční úvěr neposkytla. Také však za zamítnutí žádosti o hypoteční úvěr může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků.

Pokud chcete bydlet ve vlastním bytě či domě a jste zoufalí z toho, že vám žádost o hypotéku byla bankou zamítnuta, nemusíte již nadále zoufat. Díky nebankovním společnostem, které na našem trhu působí, si můžete sen o vlastním bydlení splnit.

Zažádejte o nebankovní americké hypotéky. Nebankovní americké hypotéky fungují na stejném principu jako klasické bankovní hypoteční úvěry, oproti klasickým hypotékám však klientům nabízí řadu výhod.

O jaké výhody se jedná? Nebankovní americké hypotéky si můžete sjednat i bez toho, že by bylo nahlíženo do registru dlužníků, a také si nemusíte dělat starosti se zbytečnou administrativou, která je svou složitostí trnem v oku mnoha žadatelů o hypotéku. Stačí jen, abyste vyplnili žádost o nebankovní americké hypotéky v pohodlí vašeho domova. Odpadá vám tak starost s dojížděním na pobočku společnosti. Celé vyřízení nebankovních amerických hypoték je velmi rychlé a bez zbytečných prodlev.

Pokud vaše příjmy nejsou nikterak vysoké, přesto můžete nebankovní americké hypotéky získat. Splátky si můžete upravit podle vašich potřeb, nemusíte se tak obávat vysokých splátek, které by vás dostaly do problémů.

Doba splatnosti v případě nebankovních amerických hypoték bývá zpravidla kratší než v případě klasických hypoték, na našem trhu se však vyskytují i společnosti, které nebankovní americké hypotéky nabízejí se splatností 30 let.

Abyste nebankovní americké hypotéky získali, stačí jen vyplnit online žádost. Následně vás kontaktuje kvalifikovaný pracovník, který s vámi osobně probere všechny náležitosti hypotéky. Pokud budete mít o nebankovní americké hypotéky zájem, dorazí za vámi za účelem podpisu smlouvy. Odpadne vám tak nutnost kamkoliv dojíždět.

U nebankovních amerických hypoték se zpravidla ani nevyžaduje sjednání životního pojištění či jiného typu pojištění. Nemusíte ani dokládat účel hypotéky, díky čemuž je tento produkt tolik oblíbený.

Sjednejte si americkou hypotéku bez registru a čerpejte řadu výhod. Získání hypotéky nikdy nebylo tak snadné jako dnes.


Uveřejněno

v

od

Značky: