Nebankovní hypotéka bez registru

Nebankovní hypotéka bez registru 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Chcete si pořídit vlastní bydlení, ale chybí vám k tomu finanční prostředky? Žádali jste v minulosti o hypotéku v bance, ale kvůli nedostatečným příjmům vám byla žádost o hypotéku zamítnuta? Proč byste se měli zbavit snu o vlastním bydlení? Využijte možností, které vám nabízí nebankovní společnosti, a zažádejte o nebankovní hypotéku bez registru!

Výhodou nebankovní hypotéku bez registru je, jak již z názvu tohoto produktu vyplývá, při posuzování žádostí o hypotéku není nahlíženo do registru dlužníků. Další výhodou je skutečnost, že finanční prostředky z poskytnuté nebankovní hypotéky bez registru můžete použít na cokoliv. Sami se tedy rozhodněte, k čemu získané finanční prostředky budete chtít využít.

Nebankovní hypotéka bez registru je skvělou možností, jak získat poměrně vysoký obnos peněz. Její princip spočívá v zajištění úvěru zástavou nemovitosti. Peníze, které z americké hypotéky bez registru získáte, můžete použít de facto na cokoliv, proto bývá častokrát nebankovní hypotéka bez registru nazývána jako bezúčelový úvěr. Najděte nejvýhodnější produkt díky hypotéky srovnání.

Výhody nebankovní hypotéky bez registru

  • Není nahlíženo do registru dlužníků
  • Nemusíte prokazovat své příjmy
  • Nemusíte dokládat svou bezdlužnost
  • Neplatíte předem žádné poplatky, ani žádné poplatky za vedení úvěrového účtu
  • Můžete ručit nemovitostí třetí osoby
  • Nebankovní hypotéky bez registru můžete předčasně bezplatně splatit

Jaký je rozdíl mezi klasickou bankovní hypotékou a nebankovní hypotékou bez registru? Rozdíl spočívá v účelu úvěru. Klasické hypotéky jsou poskytovány výhradně za účelem pořízení bydlení, oproti tomu nebankovní hypotéky bez registru jsou poskytovány na cokoliv. Účel hypotéky tedy nemusíte dokládat a finanční prostředky můžete použít také na nákup automobilu, dovolené či modernizaci domu.

Parametry nebankovní hypotéky bez registru

  • Úrokové sazby od 6 %
  • Doba splatnosti až 30 let
  • Poskytnutí úvěru již od 100 tisíc Kč
  • Poskytnutí úvěru až na 85 % tržní hodnoty nemovitosti

Nebankovní hypotéka bez registru je ideálním řešením pro ty, co již vlastní nějakou nemovitost, mají stálé příjmy, ale z nějakých důvodů nemohou žádat o hypotéku v bance.

Také nebankovní hypotéka bez registru má své nevýhody, tou největší je vysoká úroková sazba. Pakliže byste si nastavili delší dobu splatnosti, snížíte tak své měsíční splátky.


Uveřejněno

v

od

Značky: