Nejvýhodnější hypotéka na trhu

Nejvýhodnější hypotéka na trhu 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Rozhodli jste se, že je nejvyšší čas, abyste si pořídili vlastní bydlení? V současné době jsou úrokové sazby hypoték na svém minimu, tudíž je skutečně výhodné o hypotéku zažádat právě teď.

Snažíte se pomocí hypoteční kalkulačky nalézt tu nejvýhodnější hypotéku na trhu? Volíte co nejkratší nebo naopak nejdelší dobu fixace, porovnáváte výši jednotlivých poplatků u různých institucí, ale pořád nevíte, která banka vám nabídne tu nejvýhodnější hypotéku na trhu?

Svěřte se tedy do rukou hypotečních makléřů, kteří vám pomohou získat tu nejvýhodnější hypotéku na trhu tím, že vám vyjednají ty nejlepší podmínky hypotečního úvěru tak, aby naprosto vyhovovala vašim představám a požadavkům. Hypoteční makléři spolupracují s tuzemskými bankami a mají tak kompletní přehled o aktuálně nabízených úrokových sazbách hypoték, ale i o kompletních podmínkách hypotečních úvěrů.

Čím je ovlivněna výše úrokových sazeb?

  • Typ a účel úvěru
  • Výše LTV
  • Typ úrokové sazby
  • Délka fixačního období úrokové sazby
  • Doba splatnosti hypotéky
  • Bonita klienta

Jestliže se rozhodnete pro to srovnat jednotlivé nabídky a parametry hypoték za účelem nalezení té nejvýhodnější, měli byste vědět, že vám to zabere poměrně dost času a rovněž riskujete, že hypotéka nebude vyhovovat vašim potřebám a možnostem. Vzhledem k tomu, že hypotéka je závazek na dlouhá léta, neměla by vám hypotéka snížit váš životní standard, a už vůbec by vás její splácení nemělo zruinovat.

Najít na našem trhu tu nejvýhodnější hypotéku skutečně není snadné. Ty nejnižší úrokové sazby hypoték jsou většinou podmíněny sjednáním dalších produktů, což pro klienta ve výsledku nemusí být vůbec výhodné. Z toho důvodu se vyplatí jednat obezřetně a raději se spolehnout na rady hypotečních makléřů, kteří vám nejen poradí, ale rovněž i vyjednají tu nejvýhodnější hypotéku na trhu.


Uveřejněno

v

od

Značky: