Nejvýhodnější hypotéka

Nejvýhodnější hypotéka 5.00/5 (100.00%) 2 votes

Stále využíváte srovnání hypoték a snažíte se mezi nimi naleznout nejvýhodnější hypotéku? Vybíráte nejkratší nebo naopak nejdelší dobu fixace, nejnižší úrokové sazby na hypoteční kalkulačce, porovnáváte výši poplatků jednotlivých institucí, ale stále nevíte, kde najdete tu nejvýhodnější hypotéku?

Nejvýhodnější hypotéku pro vás naleznou hypoteční makléři, kteří jsou schopni pro vás vyjednat ty nejlepší podmínky hypotečního úvěru tak, aby vyhovovala vašim představám a možnostem. Je to dáno tím, že hypoteční makléři spolupracují s tuzemskými bankami a mají kompletní přehled jak o nabízených úrokových sazbách hypoték, tak i o všech podmínkách hypotečních úvěrů.

Pokud se rozhodnete srovnávat jednotlivé parametry hypotečních úvěrů a hledat mezi nimi tu nejvýhodnější hypotéku, pak vězte, že vám to zabere mnoho času a navíc riskujete, že hypotéka nebude vyhovovat vašim možnostem. Hypotéka je závazkem na velmi dlouhou dobu, proto vždy pamatujte, že by vám její splácení nemělo snížit váš životní standard a už vůbec ne zruinovat.

Co ovlivňuje výši úrokové sazby u hypoték v roce 2015?

  • Typ a účel úvěru
  • Výše LTV
  • Typ úrokové sazby
  • Délka fixačního období úrokové sazby
  • Doba splatnosti hypotéky
  • Bonita klienta

Vybrat tu nejvýhodnější banku pro hypotéku není zrovna snadné. Nízké úrokové sazby jsou zpravidla podmíněné sjednáním dalších produktů a ve finále se tak splnění těchto podmínek rozhodně nemusí klientovi finančně vyplatit. Proto jednejte obezřetně, popřípadě se spolehněte na rady hypotečních makléřů, kteří vám nejen dokážou odborně poradit, ale rovněž i vyjednat lepší podmínky a dosáhnout tak na nejvýhodnější hypotéku.


Uveřejněno

v

od

Značky: