Neúčelová hypotéka

Potřebujete vyšší finanční obnos, na který bohužel nestačí běžná půjčka? Vlastníte rovněž nemovitost? Pak je pro vás řešením neúčelová hypotéka, díky které můžete získat vyšší částku peněz.

Neúčelovou hypotékou je vám umožněno vyřešit finančně náročnější potřeby. Výhodou neúčelové hypotéky je, jak již samotný název napovídá, skutečnost, že nemusíte dokládat účel, na který ji chcete použít.

Parametry neúčelové hypotéky

  • Výše: 200 tisíc Kč až 10 milionů Kč na cokoliv, nemusíte dokládat účel úvěru
  • Získáte až 70 % odhadní ceny nemovitosti
  • Můžete provést mimořádnou splátku až do výše 20 %, a to zcela zdarma
  • Neúčelovou hypotéku zajistíte nemovitostí, kterou máte v osobním vlastnictví
  • Doba splatnosti až 20 let
  • Po dobu čerpání budete splácet pouze úroky z čerpané částky, poté začnete splácet anuitní splátku (máte však možnost vybrat si degresivní splátku)

Pokud zažádáte o neúčelovou hypotéku, můžete si pořídit například rekreační objekt, ale i cokoliv jiného. Vzhledem k tomu, že nedokládáte účel, můžete peníze využít takřka na cokoliv. V případě, že zažádáte o neúčelovou hypotéku do 50 % hodnoty zastavované nemovitosti, nemusíte ani dokládat své příjmy. Odpadne vám tedy starost s tím, že byste museli shánět potvrzení o příjmech od svého zaměstnavatele. Vypočítejte si výši úrokových sazeb a měsíčních splátek pomocí hypoteční kalkulačky.

V životě však mohou nastat neočekávané situace, kdy nebudete schopni neúčelovou hypotéku řádně splácet. Vyplatí se proto investovat nepříliš vysokou částku do pojištění, díky kterému se zbavíte veškerého stresu, neboť vaše závazky budou zajištěné. Nebudete se muset obávat toho, co by se stalo vaší rodině, pokud by nastalo zhoršení vaší životní situace, poskytla vás například mozková nehoda s trvalými následky, a vy tak nebyli schopni řádně splácet.

Neúčelovou hypotékou si můžete splnit sen v podobě chalupy mimo město, popřípadě zafinancovat výstavbu garáže. Výhodou je, že nemusíte dokládat účel hypotéky, a pokud si půjčíte do 50 % hodnoty nemovitosti, nemusíte ani předkládat potvrzení o vašem příjmu. Splňte si svůj sen a použijte peníze na to, co doopravdy potřebujete.


Uveřejněno

v

od

Značky: