Předčasné splacení hypotéky ČSOB

Předčasné splacení hypotéky ČSOB 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Rozhodli jste se, že zažádáte o hypotéku na bydlení? Na našem trhu je mnoho poskytovatelů hypotečních úvěrů a v nabídce jejich produktů se dá tak jen těžko orientovat.

Československá obchodní banka nabízí svým klientům hypotéku za výhodných podmínek. Hypoteční úvěr je poskytován od 200 tisíc Kč až do 100 % hodnoty nemovitosti. Měsíční splátky je možné si rozložit na 5 až 40 let.

Hypotéku od ČSOB můžete použít na koupi nemovitosti do osobního či družstevního vlastnictví, výstavbu nemovitosti, rekonstrukci, modernizaci a opravy nemovitosti, refinancování hypoték, ale i k vypořádání majetkových poměrů.

Pokud chcete o hypotéku od ČSOB zažádat, musíte být starší 18 let, ke dni splatnosti úvěru nesmí váš věk přesáhnout 70 let a musíte bance doložit příjmy ze závislé činnosti, podnikání či jiný bankou uznatelný příjem apod.

Jak je to s poplatky? Ty si nyní specifikujeme blíže. Za zpracování či vyhodnocení žádosti o hypoteční úvěr zaplatíte 3900 Kč, za správu či vedení hypotečního úvěru máte na výběr, kolik zaplatíte. Můžete si vybrat mezi tím, jestli budete platit 150 Kč měsíčně nebo 250 Kč měsíčně s možností mimořádné splátky jistiny v průběhu fixačního období. Za zaslání výpisu poštou měsíčně zaplatíte stejně jako v případě zaslání výpisu poštou čtvrtletně 30 Kč.

Jak je to s předčasným splacením hypotéky ČSOB? Pakliže předčasně splatíte hypotéku v částečné výši, zaplatíte 5 % z výše mimořádné splátky za každý započatý rok před koncem platnosti úrokové sazby, maximálně však 25 % z výše mimořádné splátky. Předčasné splacení hypotéky ČSOB v částečné výši je v termínu změny úrokové sazby zdarma. V případě mimořádné splátky úvěru sjednané ve smlouvě o poskytnutí úvěru zaplatíte 1 % ze sjednaného rámce mimořádných splátek jistiny.

Jak je to s předčasným splacením hypotéky ČSOB v plné výši? V tomto případě 5% z výše mimořádné splátky za každý započatý rok před koncem platnosti úrokové sazby, max. 25% z výše mimořádné splátky, pakliže nebyla mimořádná splátka úvěru sjednaná ve smlouvě o poskytnutí úvěru. V případě předčasného splacení uskutečněného v termínu změny úrokové sazby, neplatíte nic. Pokud máte mimořádnou splátku ve smlouvě o poskytnutí úvěru sjednanou, pak neplatíte nic.

Chcete si pořídit vlastní bydlení, ale nechcete žádat o hypotéku v bance? Pak pro vás může být řešením hypotéka bez doložení příjmu.


Uveřejněno

v

od

Značky: