Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Zbavte se svého nevýhodného hypotečního úvěru! Díky refinancování hypotéky můžete svůj stávající hypoteční úvěr nahradit novým. Vzhledem k tomu, že se situace na trhu neustále vyvíjí, můžete v současné době získat velice výhodné podmínky pro vaši hypotéku. Získáte výhodné podmínky – nižší úrok a nižší splátky. Můžete si rovněž upravit délku splácení či pravidla mimořádných splátek.

Refinancování hypotéky tedy znamená splácení předchozího závazku od jiných bank, účelem tohoto závazku byl nákup nemovitosti.

Výhody refinancování hypotéky

  • Možnost rozložit splátky hypotéky do delšího časového období
  • Získáte hypotéku s nižší úrokovou sazbou, než jste měli u stávající banky, díky čemuž značně ulevíte rodinnému rozpočtu
  • Vyřízení hypotéky je bezplatné
  • Možnost sjednat si nejrůznější připojištění, garanci úrokové sazby apod. za těch nejvýhodnějších podmínek
  • Mimořádné splátky hypotečního úvěru jsou zdarma
  • Rychlost vyřízení refinancování hypotéky

Díky refinancování hypotéky máte tak možnost získat nejvýhodnější hypotéku na trhu, kterou si můžete sjednat na kterékoliv pobočce banky, kterou si vyberete. Nemusíte se obávat žádných vysokých poplatků za sjednání refinancování hypotéky, neboť sjednání je zcela bezplatné.

Co je nutné k vyřízení refinancování hypotéky?

Musíte podat žádost o hypoteční úvěr včetně údajů o vašich příjmech a výdajích. Samozřejmě je pak nutné od zaměstnavatele získat potvrzení o výši vašich příjmů. Pakliže jste osoba samostatně výdělečně činná, musíte doložit daňové přiznání s razítkem finančního úřadu. Některé banky vyžadují daňové přiznání za uplynulý rok, některé však vyžadují daňová přiznání za poslední dva roky.

Pomocí refinancování hypotéky se můžete zbavit své stávající nevýhodné hypotéky a přejít k jiné bance, která vám nabídne nové a lepší podmínky pro splácení hypotečního úvěru. Zbavte se nevýhodné hypotéky a svěřte svůj hypoteční úvěr do rukou banky, která vám nabídne ty nejlepší podmínky!

Chcete zjistit aktuální výši úrokových sazeb a najít tu nejvýhodnější hypotéku pro vás? Pak využijte možností, které vám nabízí hypoteční kalkulačka. Díky výpočtu hypotéky budete mít přehled o těch nejvýhodnějších produktech na trhu.


Uveřejněno

v

od

Značky: